Qyteti i Lipjanit, Foto: KALLXO.com

Gruaja nga Lipjani raporton zhdukjen e vajzës

Një grua nga Lipjani ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

Rasti është raportuar mbrëmë rreth orës 21:40.

Policia në raport thekson se rasti është në hetime.