Ilustrim

Gruaja në Drenas rrahet nga burri i saj në prezencë të fëmijëve

Një rast i dhunës në familje është raportuar mbrëmë nga një grua në Drenas.

Sipas raportimit, gruaja është sulmuar fizikisht nga burri i saj, në prezencën e fëmijëve të tyre.

Në lidhje me këtë rast, është intervistuar i dyshuari, dhe në konsultim me prokurorin kujdestar, rasti është proceduar në procedurë të rregullt.

KALLXO.com para pak minutave raportoi se një grua në Drenas është shoqëruar në polici pasi ka kanosur burrin e saj.

Drenas shoqërohet në polici pasi kanosi me thikë burrin e saj