Ilustrim

Gruaja identifikon personin i cili i vodhi biçikletën, policia arreston të dyshuarin

Një gruaje në Gjakovë me 8 qershor i ishte vjedhur biçikleta.

E njëjta kishte raportuar në polici se ka identifikuar personin i cili kishte vjedhur biçikletën.

Pas raportimit, njësia policor kishte dal në vendin e ngjarjes ku kishte hasur ankuesen dhe të dyshuarin të cilin e kishte shoqëruar në stacionin policor.

I dyshuari në intervistë ka pranuar se ka vjedhur biçikletën dhe me vendim të prokurorit të shteti i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë.