Foto: Afrim Ejupi/KALLXO.com

Grabitje në Prishtinë, punëtori raportoi se i grabitën telefonin dy persona të maskuar

Të maskuar e me thikë dyshohet se i grabitën telefonin një punëtori të një pike të karburanteve në Prishtinë.

Policia ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të djeshëm.

Punëtori ka qenë duke punuar ndërsa dy persona njëri prej tyre me thikë ka hyrë dhe duke e kërcënuar i kanë grabitur telefonin.

Të dy personat më pas janë larguar në drejtim të panjohur.

Rasti është duke u trajtuar ndërsa policia nuk ka dhënë detaje nëse kanë arritur që të bëjnë identifikimin e personave të dyshuar.