Ilustrim

Grabitje me armë në Pejë

Një person në Pejë ka raportuar se dy persona të panjohur duke e sulmuar fizikisht dhe nën kërcënim të armës  i kanë grabitur një shumë parash.

Rasti ka ndodhur dy ditë më parë në Pejë rreth orës 22:00.

Siç bëhet e ditur, të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për lëndime.