Foto: Dogana e Kosovës

Grabitje e armatosur brenda barnatores në Gjilan

Një grabitje e armatosur ka ndodhur brenda një barnatore në rrugën “7 shtatori”, në Gjilan.

Policia ka bërë të ditur se grabitja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:00.

Policia tutje ka njoftuar se grabitja është kryer nga një person i dyshuar,  i cili i maskuar dhe nën kërcënimin e armës ka marrë nga punëtorët e barnatores një shumë të parave dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Për këtë grabitje nuk raportohet për persona të lënduar dhe të arrestuar.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!