Gjilani

Gjilan, burri rrah gruan dhe babanë

Një burrë është arrestuar, pasi që ka rrahur gruan dhe babanë e tij, dje në Gjilan.

Policia ka thënë se i njëjti ishte agresiv dhe është i dyshuar për çrregullime mendore.

Ai është dërguar në spitalin psikiatrik dhe është ndaluar për tretman.

“Me urdhër të prokurorit i dyshuari është ndaluar për 48 orë”, thuhet në raportin policor.