Gjendet pa shenja jete një i paraburgosur në Prizren

Një i paraburgosur është gjetur pa shenja jete në dhomën e qelisë në Qendrën e Paraburgimit në Prizren. Lajmin e ka konfirmuar për KALLXO.com, Drejtori i Shërbimit Korrektues të Kosovës, Ali Gashi. Gashi tha se të gjitha ekipet mjekësore dhe organet e rendit janë në vendin e ngjarjes. “Po rreth orës 14:47 ka ndodhur vetëvarje … Continue reading Gjendet pa shenja jete një i paraburgosur në Prizren