Gjendet i vdekur një person afër QKUK-së

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur i vdekur në afërsi të parkingut të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës.

Lajmi për KALLXO.com e kanë konfirmuar burime nga Policia e Kosovës.

Sipas burimeve, informata ka ardhur nga motra e viktimës.

Rasti ka ndodhur rreth orës 10:00 dhe po hetohet si vdekje e dyshimtë.