Ilustrim

Gjendet e vdekur një grua në Istog

Një grua është gjetur e  vdekur brenda banesës së saj në Istog.

Policia në raportin 24 orësh ka njoftuar se rasti ka ndodhur dje gjatë mesnatës.

Sipas policisë, viktima është gjetur e vdekur nga familjarët e saj, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor, i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi I viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.