Foto: KALLXO.com

Gjakovë, aksident trafiku në mes të çiklistit dhe veturës

Një çiklisti është lënduar në Gjakovë pas një aksidenti trafiku nga një veturë.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar çiklisti i cili është dërguar për tretman mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:00.