Ilustrim

Fushë Kosovë: I gjenden 9 gramë marihuanë arrestohet nga Policia

Një person është arrestuar dje në Fushë Kosovë  pasi i janë gjetur dhe konfiskuar 9 gramë substancë të llojit Marihuanë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se në banesën e të dyshuarit janë gjetur edhe dy peshore.

I arrestuari është dërguar në mbajtje.