Fushë Kosovë, gruaja në gjendje të dehur sulmon nënën dhe familjarët

Një grua nga Fushë Kosova është arrestuar pasi në gjendje të dehur kishte sulmuar fizikisht nënën dhe familjarët e saj.

Sipas policisë, e dyshuara me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 21:00