Ilustrim

Fushë Kosovë, burri ushtron dhunë ndaj gruas

Një grua nga Fushë Kosova ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Në raportin e Policisë thuhet se, palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 11:30