Arrestim i një të dyshuari - Foto: KALLXO.com

Fushë-Kosovë, arrestohet pasi kanosi policët

Një person është arrestuar në Fushë-Kosovë nën dyshimin se ka kanosur zyrtarët policorë të cilët ishin në krye të detyrës zyrtare.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 13:30.

I dyshuari është dëguar në stacion policor dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti po trajtohet si kanosje.