Foto: Ilustrim

Furnizohet me naftë e cigare dhe ikën pa paguar

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një person nga Peja pasi i njëjti pasi ishte furnizuar me derivate dhe kishte blerë duhan në vlerë rreth 50 euro në një pompë derivatesh, është larguar pa e bërë pagesën.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 09:00.

Me vendim të prokurorit i dyshuari  pas intervistimit është dërguar në mbajtje, raporton Policia.