FOTO - Fillon takimi i Vjosa Osmanit me presidentin slloven

Ka filluar takimi mes presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani dhe homologut të saj nga Sllovenia, Borut Pahor.

Takimi po zhvillohet në kabinetin e Presidentes.

Pas takimit pritet që të mbahet një konferencë për media e përbashkët.

Këto janë fotografitë nga hyrja e presidentit slloven në Presidencë, ku u prit nga shefja e shtetit kosovar.

Vjosa Osmani nesër pret në takim presidentin slloven