Foto: KALLXO.com

Foto: Aksident në magjistralen Prizren- Suharekë

Një aksident trafiku ka ndodhur para rreth një ore në rrugën magjistrale Prizren-Suharekë.

Fotografitë e dërguara në adresë të KALLXO.com nga një qytetar tregojnë për aksidentin i cili ka ndodhur në afërsi të Drejtorisë së Policisë, në Prizren.

Në foto shihet se në vendin e ngjarjes është një ambulancë dhe njësitë e Policisë.

Këto janë fotot e dërguara nga qytetari: