FOTO: Aksident në magjistralen Deçan-Pejë

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Lebushe, magjistralja Deçan-Pejë.

Në pamjet e siguruara nga KALLXO.com shihet se Policia dhe ndihma e shpjetë kanë dal në vendin e ngjarjes.

Lidhur me aksidentin, Policia ka deklaruar se janë ende duke mbledhur të dhëna lidhur me aksidentin.