FOTO – Aksident i rëndë në magjistralën Mitrovicë-Leposaviq

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralën Mitrovicë-Leposaviq, afër Leshakut ku dyshohet se ka edhe persona të lënduar.

KALLXO.com ka siguruar disa fotografi nga vendi i ngjarjes.

KALLXO.com ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të marrjës së më shumë të informacioneve rreth këtij rasti.