Ilustrim

Ferizaj, i dyshuari pasi u kap me drogë lirohet në procedurë të rregullt

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person të dyshuar pasi gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës së dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Ngjarja ka ndodhur dje në fshatin Jezerc në Ferizaj.

Sipas Policisë i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.