ilustrim

Ferizaj, burri rrah gruan

Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë një të dyshuar pasi ka rrahur gruan e tij.

Gruaja ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është arrestuar.

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!