Ekzekutohet një person pranë një hoteli në Laç, 2 të plagosur

Një person është vrarë me armë zjarri dhe dy të tjerë janë plagosur, në orët e vona të së shtunës në zonën e Laçit, raporton A2 News.

Sipas të dhënave paraprake të shtënat me armë kanë ndodhur pranë një hoteli në autostradën që lidh Lezhën me Mamurrasin, ku si pasojë e tyre ka humbur jetën një 53 vjeçarë dhe janë plagosur dy persona të tjerë.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe të plagosurve apo dinamika e ngjarjes. Ndërkohë që forca të shumta policie kanë rrethuar zonën dhe po punojnë për kapjen e autorëve.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!