Ekskluzive: Kush janë personat e arrestuar për vrasjen e burrit në Malishevë?

Dy persona janë arrestuar sot si të dyshuar për vrasjen e Sefer Berishës në Lladrovc të Malishevës, KALLXO.com merr vesh se të arrestuar për këtë rast janë Granit Alushani dhe Behare Zabelaj. Për këtë rast ka aktakuzë dhe po gjykohet edhe Nafije Rrafshi. Sipas policisë, viktima ishte vrarë me armë zjarri në automjetin e tij … Continue reading Ekskluzive: Kush janë personat e arrestuar për vrasjen e burrit në Malishevë?