Gjakova

E mitura sulmohet seksualisht në Gjakovë

Një burrë nga Gjakova ka raportuar se vajza e tij e mitur është sulmuar seksualisht nga një person i dyshuar.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur më 13 shkurt rreth orës 11:45