Policia e kosoves

Foto: Afrim Ejupi / KALLXO.com

Dyshohet se vodhi patika e veshje sportive, arrestohet një person në Fushë Kosovë

Policia njofton se në Fushë Kosovë është arrestuar një person nën dyshimin se ka vjedhur një palë patika, një palë veshje sportive, një pulovër, dhe një pajisje e punës.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është ndërguar në mbajtje” – thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Ai dyshohet se ka kryer disa vepra penale të vjedhjes në lokacione të ndryshme.

I dyshuari është arrestuar të hënën në Fushë Kosovë.