Ilustrim

Dyshohet se nxiti të miturën t'i dërgojë pamje me përmbajtje seksuale, arrestohet një burrë Prishtinë

Policia e Kosovës e ka arrestuar një burrë në Prishtinë, i cili dyshohet s  përmes rrjeteve sociale e ka nxitur një vajzë të mitur shtetase e huaj që t’i dërgojë fotografi dhe video me përmbajtje seksuale.

Rasti është raportuar të enjten, rreth orës 15:20.

Tutje policia njofton se i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.