Ilustrim

Durrës, arrestohet i kërkuari nga drejtësia italiane

Policia e Durrësit, në bashkëpunim me Zyrën Qendrore Kombëtare Interpol Tirana, kanë arritur ta lokalizojnë, ta kapin dhe arrestojnë me qëllim esktradimin drejt Italisë shtetasin F.T., 49 vjeç, banues në Gjepalaj, Shijak, Durrës.

I dyshuari është shpallur person në kërkim ndërkombëtar.

Ai po kërkohej nga drejtësia italiane për trafikim me narkotikë.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!