Drenas: Sulmohet një burrë nga dy djemtë e tij dhe një grua

Një burrë ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga  një e dyshuar dhe dy djemtë e tij, njëri prej të cilëve është i mitur.

Policia ka njoftuar se nuk ka  të lënduar.

Rasti ka ndodhur dje në Drenas.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje ndërsa e dyshuara është liruar me procedurë të rregullt.