FOTO ILUSTRIM

Drenas shoqërohet në polici pasi kanosi me thikë burrin e saj

Një grua në Drenas është arrestuar gjatë ditës së djeshme nga policia.

Sipas njoftimit, rreth orës 17:50, njësitet policore kanë pranuar një informacion për dhunë në familje.

Pas pranimit të informacionit, njësiti policor ka dal në vendin e ngjarjes dhe kanë shoqëruar në polici të dyshuarën e cila kishte kanosur me thikë burrin e saj.

Në konsultim me prokurorin, e dyshuara pas intervistimit, është liruar në procedurë të rregullt.