Ilustrim Foto: Afrim Ejupi / KALLXO.com

Doli nga shtëpia dhe nuk u kthye, gruaja raporton burrin të zhdukur

Një grua ka raportuar tek organet e rendit se bashkëshorti i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Sipas raportit policor, rasti ka ndodhur në Zabergj të Klinës më 26.05.2024 rreth orës 23:30.

Rasti nën hetime.