Digjet një veturë në lagjen Lakrishtë në Prishtinë

Një veturë është përfshirë nga zjarri sonte në lagjen Lakrishtë në kryeqytet.

Në adresë të KALLXO.com një qytetar ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes.

Në pamje shihet se në vend të ngjarjes kanë dal zjarrfikësit, të cilët kanë lokalizuar zjarrin.

KALLXO.com ka kërkuar informacione shtesë nga Policia e Kosovës dhe është në pritje të përgjigjes.