Ilustrim

Digjet një stallë e bagëtive në Klinë

Dje është raportuar për nje përfshirje nga zjarri të një stalle bagëtish në Klinë.

Sipas raportit policor ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:40 dhe në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore, njësiti i zjarrfikësve si dhe i KEDS-it.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz.