Digjet një eskavator në Prizren, arrestohet një i dyshuar

Një burrë është arrestuar në Prizren, pasi që dyshohet se i ka djegur eskavatorin, pronë e ankuesit.

Sipas Policisë së Kosovës, rasti dyshohet se ka ndodhur nga ora 23:00 e të shtunës, deri në 8 të mëngjesit të nesërm.

I dyshuari është intervsituar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.