Dhunohet një grua në Podujevë

Dje rreth orës 21:00, një grua  në Podujevë ka raportuar në polici se është dhunuar një person i  dyshuar.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, viktima është dhunuar në një hotel nga i dyshuari.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!