Ilustrim

Dhunë familjare në Kamenicë, djali dyshohet së kanosi nenën e tij

 

Një grua ka njoftuar policinë së është kanosur dhe fyer nga djali i saj.

Sipas policisë rasti ka ndodhur dy ditë më parë në Kamenicë.

Policia ka njoftuar se i dyshuari është arrestuar dhe i njëjti nën ndikim të alkoolit është dërguar në stacionin policor.

“Pas këndelljes i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë.