Ilustrim

Dhunë familjare në Gjakovë, burri rrah gruan

Sipas raportit të Policisë, një femër në Gjakovë ka raportuar se është rrahur nga bashkëshorti i saj.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas së bashku me dy fëmijët e saj është dërguar në strehimore.

Ndërsa i dyshuari gjendet në arrati.

Ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 18:00.