Del versioni iPhone 12 me rrjet 5G

Kompania “Apple” paraqiti sot versionin e ri, iPhone 12, i cili do të punojë me rrjetin 5G, shkruan Zëri i Amerikës. Në prezantimin virtual, ndikuar nga pandemia e koronavirusit, shefi ekzekutiv i kompanisë Apple, Tim Cook tha: “5G do të sjellë një nivel të ri të performancës për shkarkime dhe ngarkime, transmetim video me cilësi … Continue reading Del versioni iPhone 12 me rrjet 5G