Foto-ilustrim

Dëgjon të shtëna me armë, të nesërmen sheh se i janë shpuar gomat nga plumbat

Një person është ankuar në polici se ka dëgjuar të shtëna ndërsa i janë dëmtuar gomat e veturës së tij.

Ngjarja ka ndodhur tri ditë më parë në rrugën “Qamil Osmani” në Ferizaj.

Sipas policisë ankuesi ka raportuar se ka dëgjuar disa të shtëna të armës dhe i njëjti kishte vërejtur se gomat e veturës se tij ishin të dëmtuara.

Gjatë ditës së djeshme i njëjti kishte vërejtur se gomat ishin të dëmtuara nga arma pasi që në afërsi ka vërejtur disa predha.

Në vendin e ngjarjes njësiti policor ka gjetur dhe konfiskuar katër gëzhoja të pistoletës dhe një predhë.

Policia ka thënë se rasti është duke u hetuar.