Foto: Ilustrim

Deçanasi i dehur e rrah gruan

Një person është arrestuar në Deçan pasi i njëjti në gjendje të dehur dyshohet të ketë sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën grua K-Shqiptare. Nuk raportohet për të lënduar. I dyshuari ishte në gjendje të dehur dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të forcave të rendit.