Ilustrim Foto: KALLXO.com

Burri nga Prishtina po hetohet për ngacmim dhe kanosje të një gruaje

Një rasti i ngacmimit dhe i kanosjes ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prishtinë.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, lidhur me rastin është arrestuar personi i dyshuar.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur rreth orës 09:00 deri në 22:00.

Tutje është thënë se në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje.