Ilustrim - Foto: KALLXO.com

Babë e djalë rrëmbejnë një vajzë në Pejë

Një burrë është arrestuar gjatë ditës së djeshme në Pejë.

Kjo pasi që i njëjti kishte marrë pjesë së bashku me djalin e tij në një rrëmbim të një vajze.

Policia ka njoftuar se babai dhe djali kanë privuar nga liria një vajzë.

Babai është arrestuar ndërsa djali së bashku me viktimën janë larguar në drejtim të panjohur dhe nuk dihet vendndodhja e tyre.

Në lidhje me këtë rast është njoftuar edhe prokurori i shtetit.

Babai është intervistuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.