Babai gjen vajzën e zhdukur, dyshohet se u sulmua seksualisht

Një vajzë e mitur në Mitrovicë ishte raportuar  e zhdukur para dy ditëve nga babai i saj.

Policia ka njoftuar se e mitura është gjetur dje nga babai i saj, dhe e njëjta është dërguar në stacionin policor.

Policia ka hapur rast për sulm seksual, ndërsa në lidhje me rastin është njoftuar Qendra për Punë Sociale.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!