Arrestohet shtetasi gjerman se iku pa paguar hotelin

Një shtetas gjerman është arrestuar dje në Prishtinë.

Ai dyshohet se nuk ka paguar qëndrimin në hotel.

Rasti është raportuar nga një vajzë dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë.