Arrestohet pasi dyshohet se ushtroi dhunë psikike ndaj gruas dhe djalit të tij

Një burrë arrestuar nën dyshimin se kishte ushtruar dhunë psikike ndaj bashkëshortes dhe të birit të tij.

Rasti është iniciuar në Prishtinë, para dy ditësh rreth orës 12:00.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.