Arrestohet pasi dëmtoi derën e dritaret e Komunës së Zveçanit

Një person është arrestuar nga policia në rrugën “Kral Milutin” në Komunën e Zveçanit.

Policia ka njoftuar se i dyshuari është arrestuar mbrëmë për shkak se i njëjti dyshohet se kishte dëmtuar derën e hyrjes dhe disa dritare të objektit te Komunës se Zveqanit.

Në vendin e ngjarjes kane dal njësitet përkatëse ndërsa me vendim te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!