Foto: KALLXO.com Ilustrim

Arrestohet një person pasi sulmoi një polic

Një person është arrestuar pasi ka vozitur nën ndikimin e alkoolit dhe ka tentuar të sulmoj policin në detyrë.

I dyshuari fillimisht ishte ndaluar nga policia pasi kishte bërë vozitje të rrezikshme.

Policia njofton se rasti ka ndodhur në Pejë, më 1 qershor 2023.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.