Ilustrim

Arrestohet një person në Prizren, dyshohet se ishte i dehur dhe kanosi policët

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës nën dyshimin se ka kanosur zyrtarët policorë.

I arrestuari, dyshohet se në momentin e kanosjes së zyrtarëve policorë kishte qenë i dehur.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Wesli Clark” në Prizren.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të së dielës, rreth orës 01:20.