Ilustrim

Arrestohet një person në Mitrovicë, dyshohet se bashkëjetoi me një femër të mitur

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës në Mitrovicë, nën dyshimin se ka bashkëjetuar me një femër të mitur.

Policia ka bërë të ditur se viktima është dërguar në strehimore dhe do t’i bëhen ekzaminimet mjekësore, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 22:25 në Mitrovicë.