Ilustrim

Arrestohet një person në Graçanicë për kanosje dhe dëmtim prone

Një person është arrestuar dje më 15.05.2024 nga Policia e Kosovës në Graçanicë, për kanosje dhe dëmtim prone.

Sipas Policisë, një person ka raportuar se disa persona e kanë kanosur dhe njëri nga ta i ka dëmtuar programin kompjuterik duke i shkaktuar dëme.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton Policia.